מימון לטווח קצר – כלי יעיל לכל עסק

הזדמנויות עסקיות הנוקשות בדלת העסק לעיתים מעלות את ההתלבטות – "האם נוכל לעמוד בהן כלכלית?". בדרך כלל עסקה עם רווחים גבוהים מביאה עימה גם הוצאות גבוהות. הבעיה היא, שכדי לסגור את העסקה ולספק את השירות/סחורה, ההכנסות יכנסו בעתיד וההוצאות ירדו עכשיו, וזה מה שגורם לבעל העסק להתלבט אם לקחת את העסקה.


 

הפתרונות המוכרים

  • משקיעים – עסקים רבים שנתקלים בסיטואציה כזו, שוקלים להכניס משקיע בכדי לגייס כסף לעסקה ולהתפתח.

  • הנחת מזומן – בענפים רבים במשק נהוג לשלם לספקים שוטף פלוס 120-30 וספקים בענפים אלו מציעים הנחה נדיבה תמורת תשלום מזומן בכדי לשפר את הנזילות שלהם.

  • הלוואה בבנק – הבנקים בישראל מעמידים כלים שונים לעסקים כגון הלוואות לטווח קצר או אשראי אשר יכולים להוות כלי מימון, החיסרון של הלוואות מסוג זה הוא שהבנק משתמש במסגרת שקיימת לעסק וגם האובליגו מושפע.

לפני שאתם מכניסים עוד שותפים לעסק, נותנים הנחה במחיר או מצמצמים את מסגרת האשראי שלכם בבנק – אנחנו ממליצים לכם לברר על שיטת הפקטורינג – שיטת מימון באמצעות ניכיון חוב מסחרי שוטף.

מה זה פקטורינג בכלל? תוכלו לקרוא הכל בעמוד ההסבר שלנו

 

 

 

 

מימון בשיטת פקטורינג וניהול תזרים

לסיכום, ההוצאות הקבועות בעסק מייצרות קושי תזרימי בשל תנאי התשלום. הלוואה מסוג פקטורינג יכולה לשנות את כל ההתנהלות הכלכלית של העסק ולממן את הפערים שנוצרים בתזרים המזומנים.

חשוב לדעת, כיוון שהחזר ההלוואה מגיע מהחברה שחייבת בחשבונית (זו שקיבלה ממך את שירות/סחורה) מצבך הכלכלי והתזרים שלך לא משפיע על תנאי העסקה. RTMI המספקת את המימון בגין החשבונית בודקת בעיקר את איתנותו הכלכליתשל הלקוח שלך והחשבוניות, ומאפשרת לך לקבל בקלות יתרה מימון לעסק ללא בירוקרטיה מתישה.

בכל רגע נתון, אנו פועלים להגשמת החזון שלנו. להיות החברה המובילה במתן פתרונות מימון דיגיטליים לעסקים בישראל

ט.ל.ח. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל; אין לראות באמור לעיל כל התחייבות להענקת הלוואה או העמדת אשראי. כל התוכן באתר RTMI הינו מידע כללי, והוא אינו מהווה ייעוץ משפטי כהגדרתו בחוק, ואינו מתיימר להיות ייעוץ כזה. על המעוניינים בייעוץ משפטי פרטני לפנות לעורך דין העוסק בתחום הרלוונטי. פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר זה הינם באחריות המשתמש בלבד, ובעלי האתר אינם אחראים לכל נזק או תוצאה שייגרמו בעקבות הסתמכות על המידע המופיע באתר זה.

עתיד ידע 1, בנין  O tech 1, כפר סבא | [email protected] | 073-3399922

אתר זה עושה שימוש בקבצי קוקיס לשיפור חווית המשתמש באתר.
אני מאשר/ת את מדיניות הפרטיות

דילוג לתוכן