לקוחות מספרים

"מי שמכיר אותי יודע שאני סקפטית מטבעי. כשפניתי ל –  RTMI הייתי בספק רב אם זה בכלל יעבוד ומאוד חששתי. אולם, החשש הפך מהר מאוד לתחושה טובה שהגעתי למקום הנכון. הצוות זמין עבורי בכל עת ודואג לתת לי תחושת ביטחון לאורך הדרך."

יעל ג.

"את הלא שמעתי כבר מהבנקים. היה לי פרויקט גדול על הפרק שעבורו הייתי צריך מזומן נזיל ומיידי, כשסיפרתי לקולגה שלי על הצורך, הוא הציע לי מיד לפנות לחברת RTMI ואמר שהם מסוגלים להעמיד את הכסף כבר באותו יום בחשבון והוא במקרה גם לקוח שלהם. אכן פניתי והשירות שקיבלתי היה ברמה אחרת, המנהל תיק לקוח שלי פשוט תקתק את הדברים בצורה מקצועית ויסודית והסביר לי מה לעשות ואיך על מנת לקדם את התהליך, כך שהם יוכלו כבר להעביר את הכסף אליי לחשבון עוד באותו היום בו נחתם ההסכם וכך היה! שאפו ענק. לא האמנתי שזה אפשרי כל כך מהר וללא כאבי ראש.

איתן מ.

כשפנתה אליי ליאל מחברת RTMI, הייתי קצר וחסר סבלנות, הדבר היחיד שעבר לי בראש זה שאין לי זמן להתעסק בבירוקרטיות מיותרות ומייגעות (למרות שכן הייתי צריך מימון). ליאל הסבירה לי כי אין ממה לחשוש והתהליך הרבה יותר פשוט ממה שאני מדמיין.. ביקשתי שתעביר לי במייל פרטים ואחשוב על זה. יומיים אחרי החלטתי שאני נותן לזה צ'אנס ובודק איך עושים את זה הכי מהר שאפשר, ליאל ליוותה אותי צעד צעד ונתנה לי תחושה שהיא כאן לעזור לי באמת. תודה רבה לכם!

אלי ר.

בכל רגע נתון, אנו פועלים להגשמת החזון שלנו. להיות החברה המובילה במתן פתרונות מימון דיגיטליים לעסקים בישראל

ט.ל.ח. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל; אין לראות באמור לעיל כל התחייבות להענקת הלוואה או העמדת אשראי. כל התוכן באתר RTMI הינו מידע כללי, והוא אינו מהווה ייעוץ משפטי כהגדרתו בחוק, ואינו מתיימר להיות ייעוץ כזה. על המעוניינים בייעוץ משפטי פרטני לפנות לעורך דין העוסק בתחום הרלוונטי. פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר זה הינם באחריות המשתמש בלבד, ובעלי האתר אינם אחראים לכל נזק או תוצאה שייגרמו בעקבות הסתמכות על המידע המופיע באתר זה.

עתיד ידע 1, בנין  O tech 1, כפר סבא | [email protected] | 073-3399922

אתר זה עושה שימוש בקבצי קוקיס לשיפור חווית המשתמש באתר.
אני מאשר/ת את מדיניות הפרטיות

דילוג לתוכן