הקדמת התשלום בשיטת ניכיון חשבוניות תסייע למינוף העסק שלך ביעילות.

כמעט כל בעל עסק מכיר את הקשיים התזרימיים המעכבים את התפתחות העסק שלו כפי שהיה רוצה. מצד אחד ישנן תוכניות גדולות וחלומות להגשים, מצד שני צריך להתעסק בכל כך הרבה דברים מעקבים: גבייה, ספקים, עובדים, הנהלת חשבונות, פיתוח עסקי וכו'. גם אם את/ה כבעל/ת העסק לא מתעסק/ת בהכל בצורה ישירה, העשייה עדיין צריכה להישאר תחת פיקוח, ואנחנו כבר יודעים שזה לא פשוט כמו שזה נשמע. RTMI הוקמה כדי לסייע לבעלי עסקים למנף את העסק שלהם באמצעות ניכיון חוב מסחרי שוטף, או בעגה העסקית – פקטורינג."רצים במעגל" במקום להתעסק בחלום שרצינו להגשים כשהקמנו את העסק

הקושי העיקרי של בעלי העסקים בישראל הוא בעיית התזרים בעסק, שלעיתים נוצרת ללא קשר להתנהלות הכלכלית או הצלחת העסק.

מי מאיתנו לא מכיר את מוסר התשלומים בעולם העסקי? עסקים מספקים שירות מעולה, סחורה מיידית, אך הלקוח בדרך כלל יבחר לשלם שוטף+30, +60 וזה במקרה הטוב. תזרים מעוכב או לא עקבי, מציג תמונה חלקית על ההכנסות של העסק, עלול לגרום לקשיים כלכליים ומעכב את הגדילה וההתפתחות של העסק. לדוגמא, ספק לכוסות חד-פעמיות שעובד עם חברה גדולה מאוד המשלמת לו שוטף+60, רוצה לתת שירותים מיידים לחברה גדולה נוספת. כדי לקנות/לייצר את הכוסות עבור החברה השנייה, עליו להוציא כספים מיידית וכיוון שעדיין לא קיבל את הכסף מהחברה הגדולה, אספקת הכוסות ללקוח נוסף עלולה ליצור קושי תזרימי.

הרצון לפתח את העסק, לשפר את השירות והיכולת להגדיל את התפוקה נפגעים לא פעם בשל הגורם החיצוני אשר אינו משלם בזמן. ההוצאות השוטפות כגון שכירות, שכר, ורכש יורדות מחשבון הבנק כמו שעון. המינוס בחשבון קיים לא בגלל הפסדים אלא בגלל הפער שנגרם בין הוצאות מידיות והכנסות עתידיות..פקטורינג – הדרך היעילה ביותר להתמודד עם הקושי התזרמי

יש מספר דרכים לטפל בתזרים: הלוואת מהבנק, מימון חוץ בנקאי וניכיון צ'קים הן הדרכים המוכרות. אחת הדרכים החדשות והיעילות אשר הופיעו לאחרונה בישראל היא ביצוע פקטורינג לחשבוניות שבעל העסק מסר ללקוחותיו בגין שירות/סחורה שסיפק.

שירות הפקטורינג מאפשר קבלת תשלום מיידי בגין חשבונית אשר הופקה ללקוח והתשלום עליה הוא עתידי, בדרך זו בעל העסק אינו צריך להתעסק עם נושאים של נזילות, ניהול תזרים וגיוס מקורות מימון. כשהתשלום מגיע באופן מיידי, בעל העסק יכול לפתח את העסק בראש שקט ולהמשיך בתשלומים השוטפים.למה לעבוד עם RTMI?

הכי חשוב – הכל דיגיטלי! אחרי שתשלים את תהליך הקמתך כלקוח של RTMI, תוכל להמשיך להתנהל איתנו באופן דיגיטלי, בלי מאמץ.

אישור מהיר – אנחנו עובדים עם יותר מ-37,000 חברות ישראליות המספקות שירותים וסחורה לגופים הגדולים ביותר במשק (משרד הביטחון, אלביט, בנק מזרחי טפחות, מכבי שירותי בריאות, הום סנטר ועוד). כך שסביר להניח שאנחנו מכירים אותך או את הלקוח שלך. כשבנקים או גופי מימון חוץ בנקאי מספקים הלוואה זמן אישור העסקה מתיש ומייגע, הבדיקה שלנו מהירה ויעילה כך שתוך 24 שעות תדע האם באפשרותך לבצע פקטורינג עמנו ולקבל את הכסף לחשבונך.

גמישות – כשמנכים צ'קים בבנק מקבלים לרוב 60-70% מהסכום ואת היתרה ביום הפירעון, אנחנו מציעים תנאים נוחים בהרבה וגמישות אשר אינה קיימת אצל הבנקים ותאפשר לך להנות לראות את ההכנסות מעסק בתזרים באופן מיידי.

ריביות – גובה הריביות שהגופים המוסדיים גובים מבעלי העסקים הוא עוול אשר הדרך היחידה להתמודד איתו היא לא לעבוד איתם. הריבית הנמוכה שאנחנו מציעים יאפשרו לך ולעסק שלך להנות מההכנסות ולהמשיך לעבוד איתנו לאורך זמן, ככה אנחנו – פשוט אוהבים שיש לנו לקוחות מרוצים.

גבייה – מרגע ביצוע העסקה, החוב בחשבונית עובר אלינו ואנחנו דואגים לגביית התשלום מהלקוח של בעל העסק.

ביטחון – RTMI בעלת רישיון למתן אשראי מס' 60959 מרשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. אנחנו עובדים באופן מסודר ומחוייבים לניהול תקין.

בכל רגע נתון, אנו פועלים להגשמת החזון שלנו. להיות החברה המובילה במתן פתרונות מימון דיגיטליים לעסקים בישראל

ט.ל.ח. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל; אין לראות באמור לעיל כל התחייבות להענקת הלוואה או העמדת אשראי. כל התוכן באתר RTMI הינו מידע כללי, והוא אינו מהווה ייעוץ משפטי כהגדרתו בחוק, ואינו מתיימר להיות ייעוץ כזה. על המעוניינים בייעוץ משפטי פרטני לפנות לעורך דין העוסק בתחום הרלוונטי. פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר זה הינם באחריות המשתמש בלבד, ובעלי האתר אינם אחראים לכל נזק או תוצאה שייגרמו בעקבות הסתמכות על המידע המופיע באתר זה.

עתיד ידע 1, בנין  O tech 1, כפר סבא | [email protected] | 073-3399922

אתר זה עושה שימוש בקבצי קוקיס לשיפור חווית המשתמש באתר.
אני מאשר/ת את מדיניות הפרטיות

דילוג לתוכן